HOTEL AMALIA

Okolie hotela

Z Hotela AMALIA*** je ľahká dostupnosť do Vysokých Tatier a na mnohé očarujúce miesta, ktoré ponúka naše Slovensko. Môžete tu navštíviť viacpočetné historické pamiatky, hrady a zámky, nezabudnuteľné jaskyne a podniknúť viachodinové túry do okolia Vysokých Tatier. V lete sa ochladiť v niektorom z letných alebo termálnych kúpalísk a v zime si vychutnať pôžitok z lyžovania vo viacerých lyžiarskych strediskách v okolí.

Čo robiť v okolí? Možností je hneď niekoľko, vybrať sa môžete na túru, cyklovýlet, lyžovačku alebo za miestnymi atrakciami. Z obce Nová Lesná s najkrajším výhľadom na Vysoké Tatry je to len na skok k rôznym historickým a prírodným pamiatkam, hradom, múzeám či jaskyniam.

SVET KÚZIEL

Tricklandia

DIGITÁLNA GALÉRIA

Poliankovo

OKOLIE

Starý Smokovec

OKOLIE

Tatranská Lomnica

Parádnu nádielku snehu objavíte v Ski Greguška (vzdialenej len 320 m od hotela), Starom Smokovci a Tatranskej Lomnici. Deti vezmite do sveta kúzel Tricklandie digitálnej galérie Poliankovo či Interaktívnej Galérie Svetla na Hrebienku. Veľkým zážitkom pre malých i veľkých bude jazda pozemnou lanovkou, ktorá vás vyvezie až k Hrebienku. Určite si nenechajte ujsť ani krásne Štrbské Pleso a novú rozhľadňu TATRAS TOWER.

PRE DETI

DINO PARK

AQUAPARK

AquaCity Poprad

ATRAKCIE

Kvantarium

Atrakcie

TATRAS TOWER

HOTEL AMALIA

Kontaktuje nás

HOTEL AMALIA

Overenie dostupnosti